The Old Republic FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sith Akadémia

3 posters

Go down

Sith Akadémia Empty Sith Akadémia

Témanyitás  Darth Sion 2019-12-02, 20:59

Sith Akadémia Maxres10

Az alsóbb szintjei a templomnak maga az akadémia. A szolgák még nem nyerhetnek bebocsájtást a felsőbb emeletekre, csak ha feladatuk szól oda. Szegényes hálókörletek, néhány kiképzőterem és néhány érdekes kamra is megtalálható itt, melyek főként az elhalálozott szolgák tömegsírjaként és Sith rituálék helyszíneként ismertek.
Darth Sion
Darth Sion
Admin

Posts : 91
Join date : 2019. Dec. 01.

Adatlap
Szint: 1
Oldal:
XP:
Sith Akadémia Left_bar_bleue1/200Sith Akadémia Empty_bar_bleue  (1/200)

https://oldrepublic.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Sith Akadémia Empty Naehr Storvim and Ashari

Témanyitás  Aishe Riot 2020-03-03, 09:27

Az apró termetű kamaszlány idegesen vágott keresztül a sötét folyosón kezében az aznapra kapott fejadagját szorongatva. Úgy tűnt a sithek még a világításra is fukarak, így az Akadémia területét szinte mindig ez a bizonytalan félhomály uralta ezzel jó lehetőséget biztosítva a gyávábbaknak. Asharinak azonban sosem volt ínyére az árnyak közt bujkálni. Sőt kifejezetten bosszantónak találta ezeket az olyan alakokat akik ezt a módszert választották. Mert persze mindig volt egy (vagy balszerencséjére néha több) olyan féreg aki túl gyáva
Mintha csak az iménti gondolatait akarná igazolni és a semmiből fürge alak bukkant fel megpróbálva magához ragadni azt a kevés ételt amiből épp csak annyit kaptak,amennyi elég a túlélésükhöz. Ebből egészen egyszerű volt kikövetkeztetni a szabályokat: Ha többet akarsz vedd el! S úgy tűnt az előbb említett Mindig ezt történt. Nem számít kivel találkozott mindenki alábecsülte. Más talán kihasználta volna ezt, neki azonban csak a haragját növelte. Ostobák! Csak mert kicsi volt és lobbanékony még nem vált könnyebb célponttá.
Egy ugrással kikerülte a támadást majd visszakézből orrba vágta a fiút. Fojtott káromkodás hallatszott ahogy a másik sérült érzékszervéhez kapva hátratántorodott. Természetesen nem várta meg amíg a másik visszanyeri az egyensúlyát egyenesen a torkának ugrott. Jól bevált módszer ha a környezetedben mindenki legalább egy fejjel magasabb nálad.
Aishe Riot
Aishe Riot
Játékos

Posts : 6
Join date : 2019. Dec. 30.

Vissza az elejére Go down

Sith Akadémia Empty Re: Sith Akadémia

Témanyitás  Naehr Storvim 2020-03-10, 17:07

Aktuális kutatásomhoz szükséges volt az akadémiai könyvtár meglátogatása. Amíg szolgaként szolgáltam eme hírhedt épület falai között, voltak a könyvtárnak olyan szekciói, ahová tilos volt nem csak belépnem, de még gondolni is rá, hogy valaha belépek. Teljes jogú lovagként azonban semmilyen akadálya sem lehet annak, hogy ezen szekciókat bejárjam. A Jedi rendről éppen elég adatot túrtam már fel, hogy szakértője legyek történetüknek. Ugyanakkor voltak bizonyos vak foltok, amelyekre sehol sem találtam választ. Valószínűsíthetően azért, mert a Sith rend részéről senki sem tartotta elég fontosnak ahhoz, hogy az általam keresett adatokat tárolja vagy rendszerezze. A könyvtári látogatásom tehát végül rövidebbre is sikerült, mint terveztem, hiszen a keresett információ nem volt fellelhető. Mígnem tanúja voltam egy beszélgetésnek, amelyből kiderült, hogy a friss szolgák között van egy lány, akinek az előéletében túlontúl is sok kapcsolata volt a Jedi renddel. Némi kérdezősködés után, igen hamar kiderítettem, hogy melyik lányról is van szó és nem kellett sokáig keresgélnem, míg rá nem akadtam egy kellően nagydarab fiúra. Milyen egyszerű volt, csak némi könnyítést ígérni a srác életébe. Az igazság az, hogy eszemben sem volt a fiút pesztrálni. Sokkal inkább érdekelt a lány, hiszen a kapcsolata a jedi renddel arra engedett következtetnem, hogy bizonyos információk birtokában lehet. történetesen az is kiderülhetett volna róla, hogy teljes mértékben haszontalan a számomra. Ebben az esetben, szívfájdalom nélkül megválok tőle. Először azonban le akartam tesztelni, hogy méltó e egyáltalán arra, hogy különösebb figyelmet szenteljek neki. Igazából nem akartam még tanítványt magam mellé, túl sok kérdés volt még számomra is megválaszolatlan, de ha hasznosnak bizonyul a lány és birtokában van az a tudás, amire szükségem van, akkor szemvillanásnyi ideig sem lesznek kétségeim az iránt, hogy a mecénása leszek. 

A tervem a lány letesztelésére tehát készen volt. A fiút, csak elég volt felbujtanom egy kicsit, hogy verje meg a lányt. Még azt is elintéztem volna neki, hogy büntetlenül a magáévá tehesse, ha túl gyengének tűnik ahhoz, hogy védekezzék. Ohh, mindenkiben lakik valami démon, a fiú szeme pedig ennek hallatán úgy megcsillant, hogy azonnal tudtam; mindent meg fog tenni azért, hogy levezethesse a felgyülemlett feszültséget. Aishe Riot számára a csapda készen állt, csak ki kellett várnom egy sötétebb beugróban, hogy a lány pont erre jöjjön, már pedig némi utánajárást követően pontosan tisztában voltam, hogy az étkeztetés után merre megy vissza a szállására. 

A beugróból elég jól láttam a kibontakozó jelenetet, ahogy a lány az orrba gyűrt fiúra veti magát. Tehát elég vehemens bár kissé meggondolatlan, elvégre az orrát markolászó fiú torkát elég nehéz elkapni, mikor karjával pont takarja azt. De ezt betudtam a félhomálynak, ha a fiúnak van egy kis esze, akkor lerántja a rácsimpaszkodó lányt a földre és akkor előnybe kerülhet. Már pedig a fiú mindent meg fog tenni, hogy kihasználhassa az alkalmat és némi örömöt leljen ebben a sivár pokolban, amit mások a Sith Akadémiának neveztek. Kíváncsian néztem tehát végig, hogy a lány vajon mit talál ki, hogy a nála nehezebb és erősebb fizikumú fiú ne tudja maga alá gyűrni és megtenni vele azt, amit valószínűleg, csak pár év múlva akarna és feltehetően saját akaratából. S mi történne, ha a fiú nyer? Nos a lány abban az esetben méltatlannak bizonyul a figyelmemre és hagynám, hogy legyen egy kellemes pásztor órája. 
Naehr Storvim
Naehr Storvim
Játékos

Posts : 6
Join date : 2019. Dec. 30.

Vissza az elejére Go down

Sith Akadémia Empty Re: Sith Akadémia

Témanyitás  Aishe Riot 2020-03-19, 22:05

A szemét! Ashari legszívesebben egyenesen a nagydarab fiú elégedetten vigyorgó arcába köpött volna amikor az egy mozdulattal lerántotta őt a földre. Az ütközés ereje kiszorította a levegőt a tüdejéből, neki viszont kisebb gondja is nagyobb volt annál mint a rátörő légszomjjal foglalkozni. Például a fölé tornyosuló melák aki már épp eléggé leszorította ahhoz, hogy ne tudjon kimászni alóla, de még koránt sem tette mozgásképtelenné. A lány egy kobra sebességével mozdult ujjaival a másik szemüregét célozva. Arra ugyan nem volt elég, hogy megvakítsa viszont nagyszerű lehetőséget adott a kiszabadulásra. Egy pillanattal később ismét talpon volt némi távolságot tartva az átmenetileg látás sérült fiútól. Tekintete lassanként alkalmazkodni kezdett a folyosón uralkodó félhomályhoz egyre több részletet fedve fel előtte. Nem mintha lett volna ideje elemezgetni. Legjobb esetben is csupán másodpercei voltak mielőtt a másik össze szedi magát és nem akarta elszalasztani a kezdeményezés lehetőségét. A tenyeréből kiinduló erőlökéssel kísérelte meg ledönteni lábáról a melákot ám nem kis meglepetésére az éppen csak megingott. Hát persze erőpajzs, állapította meg keserűen. Hogy is feledkezhetett meg erről? Ezek szerint maradnak a hagyományos módszerek. Kihasználva azt a villanásnyi időt amíg az az egyensúlya visszanyerésével volt elfoglalva teljes erejéből gyomorszájon rúgta a másik szolgát. Az kétrét görnyedt kiváló alkalmat biztosítva az újabb ütéshez. Legalább is ő így hitte.
Túl közel merészkedett. Pontosabban nem vette figyelembe, hogy a másik karja jóval messzebbre is elér és így most ő kapott egy brutális erejű jobb horgot. A fájdalom egy egy pillanatra megbénította éppen elegendő időt adva a másiknak egy újabb ütésre. Reccsenés hangja és az álláról lecsöpögő vér jelezte, hogy nagy valószínűséggel eltört az orra. Ashari egyre fékezhetetlenebb haraggal nézett a nagydarab fiúra. Most már tényleg megöli.
Az indulat újult erővel töltötte meg miközben igyekezett legsebezhetőbb pontokat támadni. Az alatt a pár perc alatt bőven volt ideje megfigyelni a másik mozgását. Jóval erősebb volt nála ugyan, de szerencsére lassabb is. Ráadásul szinte nevetségesen könnyű volt felismerni a támadásai mögött húzódó rendszert. Negyedszerre vágta állon a nála kétszer nagyobb fiút mikor az teste erejét felhasználva próbálta ismét a földre kényszeríteni, ezzel elárulva szándékait miszerint nem csupán fizikai erőszakot tervez. A gondolat csak még tovább növelte a kamasz gyűlöletét. Mégis, hogy képzeli? Lenyúzza a bőrét és eladja a fekete piacon. Vagy, akár még ki is használhatná. A hirtelen támadt ötlet majdhogynem felvidította. Kimerültséget színlelve hagyta, hogy a másik ezúttal valóba a padlóra küldje, majd mielőtt az teljesen lefoghatta volna nemes egyszerűséggel torkon vágta és ezzel egy időben ki is mászott alóla elkerülve, hogy az eszméletét vesztett szolga teljes testsúlyával rá zuhanjon. Az ütés természetesen nem volt halálos erejű. Bármennyire is szerette volna megtenni még ő sem volt olyan ostoba, hogy a sithek haragját megkockáztatva végezzen egy sorstársával.
Aishe Riot
Aishe Riot
Játékos

Posts : 6
Join date : 2019. Dec. 30.

Vissza az elejére Go down

Sith Akadémia Empty Re: Sith Akadémia

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.