The Old Republic FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Botrax

2 posters

Go down

Botrax Empty Botrax

Témanyitás  Botrax 2021-12-29, 12:51

Név: Botrax, a zabrak mandalóri
Faj: Dathomiri Zabrak
Származás: Dathomir (Itt született, mandalóriak nevelték fel)
Nem: Férfi
Kor: 18
Erőérzékeny: Igen
Kaszt: Szabadúszó Mandalóri
Rang: klán tag

Felszerelés:
Mandalóri páncél, 2 Anarchy tipusú pisztoly, E-1 mesterlövész puska, fénygránátok, repeszgránátok, energiacellák, páncél karbantartó készlet

E-1 Mesterlövész (Trauma)
Tölténytípus: Energiacella
-Tárkapacitás: 25
Másodlagos Tölténytípus:-
 Az E-1 széria Mesterlövész puskája, mely pontosan olyan precíz szerkezet, mint kistestvére. Könnyen szerelhető, teleszkópos, állítható cső hosszal rendelkezik, s tárkapacitásban is egész jó

Bradley Mischief és Anarchy modellek (Last word):
A két pisztoly ugyanaz, azzal a különbséggel, hogy utóbbi kapott egy távcsövet, mint alap felszerelés.
Tölténytípus: Energiacella
-Tárkapacitás: 40
Másodlagos tölténytípus: -
 A Mischief és az Anarchy két jó minőségű, drágább árkategóriába tartozó pisztoly. Megbízhatóak, nem romlanak el egykönnyen.

Mandalóri Páncél
Sisak: lég és fényszűrők, távollátó (Kialakitása belül annyiban tér el, hogy helye van a feji tüskéknek, amik helye a sisak külső rétegén is látszódik)
Karok: két rétegű páncél, amiben a külső réteg feladata karban elrejtett pengék, amik sérülés okozására is alkalmas, valamint mászásra is, által okozott páncél vékonyulás áthidalás a feladata, a belsőréteg jelenti a valós védelmet, mivel az vastagabb. A kar alsó felében pedig hálóvető található.
Lábak: Rejtett pengék

Tulajdon:
Sikló (Romolus), Vanguard- osztályú roham hajó (Dark Omen), 2 astromech

Botrax VanguardGunshipnogun

Kinézet
Erős, bár inkább szálkás, mint izmos testalkatú, elég mogorva arc kifejezéssel társitva. Teste egészén a fajra jellemző jegyek találhatók, némelyek tetováltak, némelyek születése óta vele vannak. Tetoválásai mind zabrak, mind mandalóri jegyeket hordoznak. Hosszú, vörös haját rasztába fonva hordja. (lásd kép) Társai között általában vörös és fekete mandalóri páncélt visel, otthonában és az űrhajóján utazás közben inkább a képen látható ruhát preferálja, ami alatt mindig megtalálható a páncél egy két része, általában a testpáncél vagy a láb illetve alkarvédő.

Jellem:
Igazi katona, kevés empátiával, szigorú és maximalista. Fiatalkora ellenére kiemelkdő tehetség, néhányan azt mondják, hogy akár ő lehet a következő mandalore. Nem vágyik a cimre, de tisztában van vele, hogy jelenlegi állapotokban szükség van egy vezetőre. Hogy ő lesz vagy valaki más abban nem biztos.  Mint a fiatalok egy kiemelkedő tagja, klánja sokat vár tőle, ahogy magától is a maximumom fölött vár el. "A tökéletesnél kevesebb meghalni elég" elvet vallja és ezt várja el társaitól is. Természetesen ő is hibázik, de mig a klán elnéző, bár kevésbé, mint társaival, addig nem adja fel, amig tökéletesen nem tudja megcsinálni, amit kell. Makacs, kitartó és perfekcionista.

Előtörténet:

Csillagév kora nyár, hajó napló #928.
18 évvel születtem, fajomból adódóan dathomiren, de ezt csak a klánom elmesélései alapján tudom. Szüleim ismeretlenek, klánhoz kerülésem módja ismeretlen, mióta az eszemet tudom köztük nevelkedek. Jelenlegi úticél otthon. Egy hosszú küldetésről érkezem haza, hogy beszámoljak az eredményekről. Fiatalkorom óta űzöm a mesterséget, nagyon fiatalon lettem a klán teljes jogú tagja, ritka, hogy ennyire fiatalon valaki ilyen rangba kerüljön. Érzem, hogy több van bennem, mint a képzés, amit kaptam. Neveltetésem egyszerű, a mandalori hagyományokat követi, szinte már kinzással is felért. Körülbelül 4 éves korom óta készitenek fel a feladataim ellátására, a klán legtapasztaltabb tagjai szerint, amit csinálok az keveseknek sikerült a történelemben. Mintha átjárna valami misztikum, ami nem az enyém, mégis belőlem is származik. Nagy jövőt jósolnak nekem, némely hangok azt is mondják, hogy én lehetek a következő Mandalore. Nem tudom, hogy vágyok-e a rangra, de egyelőre még hosszú utat kell bejárnom addig, hogy ez teljesüljön. Na tehát, fiatalkorom átlagosan telt, általában kiemelkedő teljesitményt nyújtottam, társaim legalább annyira tiszteltek, mint amennyire néhányan irigykedtek a képességeim miatt. Irigyeim és támogatóim mind a kortársaim között, mind az idősebb korosztály tagjai között megtalálhatóak. 
8 évesen kaptam az első páncélomat, ami akkoriban csak egy üres hély volt, ami valamennyire rám volt szabva, de általánosságban valamelyik korábbi társam levetett páncélja volt, mint mindenki másnak. Ezek általában a védelmen kivül más célt nem igazán szolgáltak és nem is igazán engedték, hogy bővitsük. Természetesen voltak társaim, akik a szerencsésebbek közé tartoztak, hogy a családi páncélban diszeleghettek, amik jóval letisztultabbak és kifogásolhatatlan állapotban voltak, némelyike még kisebb fegyverzettel is is rendelkeztek. A kiképzés véres és kemény, ritka a halálos baleset, de láttam pár társamat elhullni egy- egy sikertelen próbálkozás közben. Én magam is szereztem néhány sérülést, de ezek általában nem voltak komolyak, mandalóri hagyományok szerint csak karcolások, bár volt közöttük elég mély vágás, égés vagy zúzódás. De a kiképzés része, hogy birjuk ezeket a sérüléseket. Amikor nem a fizikai képzésünkkel foglalkoztak, a klán nagy figyelmet szentelt a szellemi és lelki képzésnek is, igy nem csak a történelmünket tanitották, hanem számos olyan dolgot, amik közvetve vagy közvetlenül segithet a feladataink ellátásában, csapdaállitás, felfedezés, nyomkövetés, nyom eltüntetés, stratégia vagy hadászati tudományok, többek között a fegyverek tipusai és azok használata, valamint bizonyos lelki és  szellemi tortúrák elviselését különböző módszerekkel. Mint emlitettem, fiatalon, 12 évesen kaptam meg a teljes jogú tagságomat, mikor egy rancor támadta meg a falut és társaimat irányitva, végül sikerült megállitani és elpusztitani. 16 évesen kaptam meg az úrhajómat, ami a Romolus nevet kapta és azóta is használok, valamint a siklót, aminek a Valkyrie nevet adtam, hogy gyorsabban tudjak közlekedni a bolygón vagy a bolygók között. Fergvereimet is ebben az évben kaptam meg, amiknek a Last Word nevet adtam, ami a pisztolyaimat illeti, illetve a a Trauma névre hallgató sniperemet. Kezdetben küldetéseimet társakkal, illetve egy mellém kirendelt mentorral végeztem és nem is nagy feladatokat. Általában szökésben lévő, de mindazonáltal kis fejpénzzel rendelkező bűnözúket kaptunk el, vagy valami hasonló kaliberű feladatokat, leginkább az anya bolygónkon vagy a közelben lévő planétákon. Aztán ahogy egyre tapasztaltabb lettem, úgy hagyott el szépen lassan mesterem és végezhettem egyre nehezebb és értékesebb feladatokat, amikért aztán egyre több pénzre, valamint hirnévre tettem szert. Már nem csak a klán tudta ki vagyok, de néhány körülöttünk élő közösség és bolyhó lakója ismerte meg a Botrax nevet.

Csillagév-6 év, tavasz közepe #302
Nevelő szüleim éppen közös küldetést hajtottak végre, a faluban sem voltak sokan, talán a klán harmada. Békés napnak tünt, jómagam az ebédemet fogyasztottam, mikor az őrszemek jelzését hallottam kivülről. azonnal felkaptam a páncélomat és a főtérre siettem, hogy mi is történik. Gyorsan kiderült, hogy egy dühös rancor közeledik a falu felé. A falu rangidős parancsnoka, a klán vezetőjének hiányában, kiadta a feladatokat. Én magam is a támadó csapatba kerültek, ami jó néhány társam unszimpáiáját nyerte el, mert ők a támogató és védő csapatba kerültek. Egyből a kapuhoz rohantunk, majd tovább, hogy még a falutól minél messzebb ártatlanitsuk a rancort. Elnyúló, de kevés vért kivánó harc alakult ki. Szivós állatnak tünt, mint kiderült egy kifejlett him, jó néhány társam sérült meg de nem halt meg, a rancor csapkodott és harapott, szerencsére a légi támogatás és a saját balgaságom vagy vakmerőségemnek köszönhetően, egy közeli fára afelmászva ráugrottam a rancor hátára, aki igy engem próbált lerázni a hátáról, mint hogy a társaimmal foglalkozzon, sikerült likvidálni a megvadult lényt.
Botrax
Botrax
Játékos

Posts : 1
Join date : 2021. Dec. 29.

Vissza az elejére Go down

Botrax Empty Re: Botrax

Témanyitás  Revan 2022-05-30, 22:14

Kedves Botrax!
Hosszú ideig eltartott, ami miatt elnézésedet kérem, de ezúttal végre túlesek ezen is. Több problémát is találtam, amely nyomán sajnos el kell utasítanom az ET-det. Na de vegyük is sorjára, mik is voltak a gondok:
- Több helyen találtam magyartalan, gyakran értelmetlen fogalmazást, már igazából a karakterlapi részen is „…amik sérülés okozására alkalmas, valamint mászásra is, által okozott páncél vékonyulás…”. Több ponton is voltak ilyenek és bár nagyjából értem mit, hogyan akartál érteni, kérlek olvasd át az ET-det és javítsad ezeket.
- Fontos megjegyezni, hogy feltűnt, hogy kicsit sokat akarsz néhol. Írtad, hogy már 4 évesen elkezdték a képzésedet. Ezzel igazából összességében nincs OLYAN nagy baj, előfordulhat, főleg egy zord körülmények között élő mandalóri törzs esetében. Viszont az már kicsit problémás, hogy már 4 évesen annyira tehetségesnek minősült a karid, hogy azt suttogták róla, hogy pfu most ő lesz a legközelebbi Mandalór. Egy 4 éves gyermek szinte képtelen olyan dolgokat produkálni, ami miatt ennyire kitűnjen, gyakorlatilag a gyakorló kardok gyakorló kardjával edzhettek maximum, miközben a fittségedet próbálták feltornázni, szóval konkrétan nincs mivel kitűnnöd, szóval beleillesztheted ezt a részt máshova, ha szeretnéd ezt a vonalat, de kérlek ne ilyen fiatalra.
- A Rancorral való ütközet személy szerint nem igazán volt az ínyemre. Írtad, hogy a falu több része elment, viszont a faluban maradt tapasztalt mandalóriak (mert mindenképp maradtak) nem engedtek volna kölyköket/tanoncokat ki a frontra, főleg nem egy Rancor ellen, ami a bolygó egyik legfenyegetőbb vadászai gyakorlatilag. Ezek ellen a lények ellen, még a lézerfegyverek se teljesen effektívek. Szóval nagy eséllyel odafuthattál volna, de akkor úgy leszedik a fejedet, mint a fene (mármint a falu irányítói). Szóval ezt kérlek mindenképp írd át. Természetesen a vezetők így is felfigyelhetnek rád, ha helyénvalón kezeled a helyzetet. Például nem próbálsz hősködni (hisz ugye így csak útban leszel), biztonságba helyezed az öregeket, fiatalokat, vagy segítesz utánpótlásokat hozni, etc-etc. A lényeg, hogyha a felnőttek is jelen vannak, kétlem, hogy oda tudnál futni, pláne ha nem akarsz rakétaviharba bukni.
 
Lényeg a lényeg. Ezeket kérlek, javítsd, viszont mivel ezek nem olyan egetverő hibák, leginkább csak logikai buktatók. Ha kijavítottad ezeket, kérlek nyugodtan keress fel.
Revan
Revan
Mesélő

Posts : 25
Join date : 2021. Oct. 22.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.